Accommodation


Use our offer of private household accommodation
Ubytování | www.groznjan.com
Vrsar - ilustrační fotografie Vrsar - ilustrační fotografie Vrsar - ilustrační fotografie Vrsar - ilustrační fotografie Vrsar - ilustrační fotografie Vrsar - ilustrační fotografie Vrsar - ilustrační fotografie Vrsar - ilustrační fotografie Vrsar - ilustrační fotografie Vrsar - ilustrační fotografie Vrsar - ilustrační fotografie

Ubytování

Využijte naší nabídky ubytování v soukromí

Vila Porečka se nachází v historické části Vrsaru na jižním svahu starého města. Poloha vily umožňuje nádherný výhled na panoráma přístavu a přilehlých ostrůvků. Možnost posezení a grilování na zahradě vily ve stínu zeleně a palem.

Budete mít na dosah ruky starobylé památky, tiché uličky s kamenným dlážděním a pestrou gastronomií, obchůdky a tržnici. Ve stejné blízkosti Vás očekávají místní pláže a výletní lodě, připravené k výletním plavbám po okolí.

Ve vile je situováno několik apartmánů se slunnými terasami a výhledem na moře. Ze svého apartmánu můžete za rozbřesku pozorovat místní rybáře, jak se vracejí se svými úlovky, nebo večerní atmosféru vrsarského korza s kavárnami a restauracemi.

Vzdálenost od moře cca 80 m. Vzdálenost od pláže cca 250 m.

Specifikace ubytování:

  • apartmány pro 2 až 4 osoby
  • studia
  • pokoje
  • umístění v 1. a 2. podlaží vily